Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18 °C
Parçalı Bulutlu

Cinsel İlişki Pozisyonları

25.02.2020
15.668
A+
A-
Cinsel İlişki Pozisyonları

İslam’da Evlilikte Cinsellik Pozisyonları     

(TABİKİ EVLİLER İÇİN)   

İnsanın yaratılış amacı gereği evlenmesi ve eşi ile cinsel ilişki yaşaması oldukça doğal bir durumdur. Coşkulu ve tatmin edici bir cinsellik insanı zinaya düşmekten koruyacaktır. Herşeyin başında doyumsuzluk gelir. Doyuma ulaşmamış, tatmin edilmemiş bir cinsel duygu, tatmini dışarda arar. Ve unutmamak lazımdır ki, cinsel güdüler en güçlü güdülerdir. Kadın için de erkek içinde

 

Mahrem bir konu olmasına rağmen işlenmesinde fayda var. Altını çizerek belirtmem lazım gelir ki, cinsel ilişki halindeyken örtünmek adap gereğidir. Hayvanlar da cinsel ilişkiye girer, İnsanı hayvandan ayıran, düşünme yeteceği ile utanma duygusudur. Utanma duygusu hayvanlarda bile vardır. Birde eşlerden birinin zorlanıp zevk almadığı pozisyonda diğer eş ısrar etse de yaşanan cinsellik tek taraflı bir zevk almaya dönüşür. Burda esas olan cinselliği iki tarafında hoşuna gidecek şekilde yaşamaktır. Bunu süslemenin yolu da pozisyonlardır.

1.EROTİK V ŞEKLİ:

Yüksekçe bir yere oturan kadın bacaklarını açar ve erkeğin omuzlarına koyar, Erkek kadının önünde ayakta kalır ve cinsel birleşmeyi sağlar. Ritmi istediği gibi ayarlayan erkek kadınıda belinden tutar. Kadında erkeğinin boynuna sarılır.

2. ATA BİNME POZİSYONU:

Erkek yere bağdaş burarak oturur ve kadın bacaklarını ayırarak erkeğin üzerine oturur. Erkek ellerini arkaya doğru koyarak yerden destek alır. Bu pozisyonda kadına iş düşmektedir. Bacak kasları zayıf olan hemcinslerim bu pozisyonu denemesin.

3. AŞK ÜÇGENİ POZİSYONU:

Kadın sırt üstü yatar bacaklarını kıvırarak ayakları yere basar vaziyettedir. Erkek, kadının üzerine cinsel birleşme için yaklaşırken dizleri üzerindedir ve birleşme sağlandıktan sonra kadın belini aşağıya yukarıya doğru hareket ettirerek cinsel ilişkinin hızını belirler. Kadının yorulduğu bir pozisyondur.

4. SAMİMİ KUCAKLAMA:

Kadın dizlerini karnına çekerek yan döner, erkek arkasından sarılarak br nevi kaşık pozisyonu alır ve birleşme sağlanır.

5. ÇÖMELMİŞ POZİSYON:

Erkek sırt üstü yatar ve kadın erkeğin üzerine ayakları yere basarak oturur. bu pozisyonun 2 şekli olabilir. birincisi kadının yüzü erkeğe dönük olan, diğeri ise sırtı dönük olan pozisyon. Sırtı dönük olan pozisyonda kadın cinsel ilişki halindeyken göreceği şey erkeğin ayaklarıdır ki bu da kadının çokta içini açan bir durum olmasa gerek. En iyisi çiftlerin birbirlerinin yüzlerine baktığı durumdur.

6. DİVANDA OTURMA:

Kadın, divan ya da genişçe koltuk gibi bir yerde oturur, erkek ise diz çökerek kadına yaklaşır, birleşme gerçekleşir ve cinsel ilişkinin hızını erkek belirler. Kendini çok yormak istemeyen hanımlar tarafından tercih edilebilir.

7. MİSYONER POZİSYONU:

Hamile kalma olasılığının en fazla olduğu pozisyondur. Klasik olarak erkeğin üstte, kadının altta olduğu posizyondur. Hamile kalmak isteyen bayanlar genelde bu pozisyonu tercih etmelidirler. Daha ziyade diyebiliriz ki kadının genelde altta olduğu pozisyonlarda hamile kalma yüzdesi yükselir. Göz teması kurulduğu için bazı bayanlara daha romantik gelebilir. Temas maksimum seviyededir. Klitorise baskı fazla olup, kadın hem vaginal hemde klitroal orgazmı yaşama fırsatı bulabilir.

8. DOGGY POZİSYONU:

Kadının elleri ve dizleri üstünde durduğu pozisyon olup, diğer bir adı da domalma pozisyonudur. Kadın bu pozisyonu alır ve erkek arkadan kadına yaklaşarak vaginaya giriş sağlar.  Bazı kadınlarda vaginada acıya sebep olabilmektedir. Bu pozisyonda kadın da erkekte cinsel ilişki hızını yarlayabilmektedir Fakat kadın köpek pozisyonundaymış gibi hissederek kendini değersiz hissedebilir.

Pozisyon sayısı hayal gücüne göre artırılabilir. Ben önemli gördüklerime değindim. Cinsellik 2 kişinin keyfine, vücut elastikiyetine ve ruh haline göre şekillenir, illa şöyle ya da böyle olacak diye bir şey yoktur. Hayat sırf cinsellik te değildir.

HAYATINIZIN VE EVLİLİĞİNİZİN İSLAMİ HAYATA UYGUN OLMASI DİLEKLERİMLE…..

Arzu…..

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.